Ilustracja wprowadzenia do artykułu z działu aktualności - transport na szczepienie covid19

DROGI MIESZKAŃCU GMINY MIEŚCISKO

W związku z rozpoczęciem szczepień przeciwko COVID-19 przez NZOZ Obst Ambulans Union – Ratownictwo Medyczne – punkt mobilny w Mieścisku Informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z usługi transportu na szczepienie z domu do punktu mobilnego na terenie gminy Mieścisko.

Z transportu może skorzystać osoba niepełnosprawna posiadająca aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio pierwszą grupę z w/w schorzeniami oraz osoby mające obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejscu zamieszania punktu szczepień.

W celu skorzystania z transportu należy zgłosić ten fakt na gminnej infolinii pod nr telefonu 61 4298010.

Wskocz do sieci

Zakład Aktywności Zawodowej w Gołaszewie realizuje projekt pn. „STOP COVID-19. Bezpieczne systemy społeczne w Wielkopolsce”

Zakład Aktywności Zawodowej w Gołaszewie bierze udział w projekcie "Wracamy 2"

Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja „Romaniszyn” Sp. o. o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „WRACAMY 2” nr RPWP.06.02.00-30-0075/18

Zdjecie aktualności oferta wyrobów ZAZ Gołaszewo

Święta Bożego Narodzenia nadchodzą dużymi krokami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą świąteczną.

Miniaturka aktualności

W związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem prosimy wszystkich naszych obecnych i potencjalnych klientów do składania zamówień mailem lub telefonicznie: